Blog > Komentarze do wpisu

Specjalne podziękowania

Bez Was nas by tu nie było. Od tygodnia Bela próbuje swoich sił na pierwszym w życiu turnusie rehabilitacyjnym w znakomitym ośrodku Zabajka w północno-zachodniej Polsce i radzi sobie naprawdę dobrze. Codziennie ma po 8-10 zajęć, w tym sesje na koniu, którego mam przywilej prowadzić i który już przestał spychać mnie na ścianę :) Jestem pod wielkim wrażeniem ośrodka, a przede wszystkim jego terapeutów - są profesjonalni, pomysłowi i mają tyle ciepła i cierpliwości do dzieci, że chylę przed nimi czoła.

Bela jest tu szczęśliwa, a my razem z nią. Patrząc na nią, jak sobie radzi i jak znajduje sposoby na to, żeby przezwyciężyć słabości swojego ciała, wzruszam się po kilka razy na dzień. Piękne...

Dziękuję serdecznie wszystkim Wam, którzy wspomogli nasz wyjazd do Zabajki. Dziękuję za Wasze darowizny, za 1% Waszego podatku, za to, że umieściliście bannerek Beli na swoim blogu, za ciepłe słowa i za to, że nas motywujecie do dalszego działania. Jesteście nieocenieni!

Chciałabym szczególnie podziękować kilku osobom: Katarzynie Dudzie-Biernat i Robertowi Biernat z Siewierza, Małgorzacie Bączkiewicz z Wrześni, Andrzejowi Wiejakowi z Krakowa oraz Zofii Jurczak-Kopocińskiej, siostrze Bożence i Kamilowi, mamie oraz teściowej, bo Wy wszyscy pomogliście nam niezwykle w tym, żebyśmy bezpiecznie znaleźli się w Zabajce. Jestem Wam za to bardzo, bardzo wdzięczna.

Bela na turnusie rehabilitacyjnym

Bela cierpliwie ćwiczy rękę

Bela stoi

Bela stoi w pająku, a pomaga jej w tym nasza Ania

poniedziałek, 27 maja 2013, maga-mara
Tagi: Bela

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/05/28 02:42:52
Aniu, Belu, jesteście niezwykłe. Zarażacie entuzjazmem.
Prawie nie słyszę, że deszcz wali w okna, mimo że to przecie czerwiec tuż, tuż.
Uda się nam wszystkim, więc i wam też - marzenia się spełniają!
Całuski i powodzenia :)
-
2013/05/28 16:54:28
Aniu,
Jesteśmy wszyscy w Zabajce razem z Tobą! Cieszymy się z każdego najmniejszego sukcesu Isabel w zdobywaniu sprawności. Trzymamy kciuki za Ciebie, abyś podołała tym wszystkim trudnościom i czekamy na wieści, jak zawsze! Ucałowania dla Was obu!
-
2013/05/28 22:14:06
Aniu ale mi się miło zrobiło, gdy przeczytałam Twoje podziękowania :)))))
Trzymam kciuki za Belę i wysyłam Wam duuużo pozytywnych myśli.
-
2013/05/29 00:00:08
Ale miło Was słyszeć! Bardzo dziękuję i donoszę, że Bela wciąż w znakomitej kondycji, dzielnie sobie radzi z napiętym grafikiem i zdobywa kolejne złote medale :) (medal się zwykle potem przetapia na śmietankowy budyń, do którego Bela ma wielką słabość). Najtrudniej jest jej na zajęciach z logopedii, których szczerze nie cierpi. Muszą sprawiać jej spory dyskomfort. Babeczkę, która zajęcia prowadzi, szczerze podziwiam. W pół godziny potrafi zrobić tyle, ile ja nie daję rady w tydzień :) To jest profesjonalizm, co?

Dziękuję Wam bardzo, bardzo za wsparcie i oczywiście damy znać o zmianach po skończeniu tego intensywnego programu. Czuję, że Bela może mnie mocno zaskoczyć. Po cichu też marzę, że może uda nam się przyjechać tutaj z powrotem jesienią. Byłoby cudownie.

Uściski i do usłyszenia!
-
2013/05/29 09:22:09
Aniu, cieszę się, że Bela tak dobrze sobie radzi!Dużo uścisków dla Was!
-
2013/05/29 11:40:06
Miło jest czytać, jak Bela sobie świetnie radzi i że jesteście zadowoleni :) Życzę powodzenia i mam nadzieję, że uda Wam się wszystko to co planujecie, serdeczne pozdrawiam!
-
Gość: pietia, 95.148.253.*
2013/05/30 13:05:50
Cudowne wieści! wiele cierpliwości, wytrwałości i samych sukcesów w rehabilitacji!
-
Gość: matali, *.princeton.edu
2013/05/30 15:33:49
Bela to zuch dziewczyna! :)
Serdecznie pozdrawiam.

-
2013/05/31 15:31:04
Zabajka, piękna nazwa, trochę to tak, jakby przejść na za-bajkę, na drugą jej stronę... Oby dla Beli te ćwiczenia były bardziej bajeczne niż uciążliwe! Dziękuję za przeurocze zdjęcia, i korzystając z okazji, dziękuję za miłą przesyłkę!
Pozdrawiam serdecznie!
Pomóż Beli, podaruj jej 1% podatku!
KRS: 0000037904, konto: 17277 Isabel ReadyNajlepsze księgarnie w Polsce

Najlepsze księgarnie świata

Archipelag
dobrej literatury

Debiut w Wyborczej
Zjednoczone Królestwo Książek

© copyright

Jeżeli chcesz coś ode mnie z bloga pożyczyć, proszę skontaktuj się ze mną.

Blogowisko.org blogi

Statystyki od 26 grudnia 2010
statystyka
tylko dla maga-mara szablon wykonała kate_mac
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...