Blog > Komentarze do wpisu

Polka doggies!

Pewnego dnia pojawiły się na ścianie oksfordzkiego szpitala i cały korytarz rozweselił się kropkami, kolorami i swoiskim psim pyskiem. Polka Doggies to radosne kreacje artystki Emmy Davis. Pieski w kropaski to cudne kolaże różnych materiałów pokryte farbą akryliczną.

Polka doggies exhibition

Wystawa Polka Doggies w szpitalu. Zdjęcie autorstwa artystki, pochodzi z jej strony na FB.

Musiałam przynajmniej jednego przygarnąć  do domu. Sposobność znalazła się szybko, bo akurat trafiły się pierwsze urodziny Talenki. Tak zawitał do nas scottie na niebieskim tle.

Polka doggie  blue

W międzyczasie Emma odkryła stronę Beli opowiadąjącą o jej historii i postanowiła podarować jej jednego z kropkowanych psiaków.  Do domu przyszedł duży, czerwony scottie.

Polka doggie red

Radość podróżuje łatwo i szybko. Tęczowe kropki zamigały mi w oku i scottie na pomarańczowym tle trafił w moje łapki. Ten powędruje do mojej kochanej siostrzenicy Zuzetki, która za kilka dni skończy cztery lata.

Polka doggie orange

Trzy zwierzaki patrzą na mnie przy śniadaniu, a ja chciałabym, żeby popatrzał na nie większy świat i żeby psia wesołość koloru powędrowala dalej. Dlatego chcę zaprosić Emme do mnie do pracy, aby tu zrobiła wystawę. Jeżeli się uda, to będzie dopiero coś! Tym, co daleko, polecam odwiedzenie jej strony na Facebooku (chyba jeszcze kilka psiaków czeka na nowych właścicieli), a miejscowych mam nadzieję wkrótce zaprosić na obejrzenie polka doggies na żywo.

środa, 31 lipca 2013, maga-mara
Tagi: Oksford sztuka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/07/31 19:29:01
Cóż za urocza opowiastka. Wielu nowych wystaw, wielu nowych piesków w wielu domach :) PS jak rozpoznałaś mnie w poprzednim komentarzu, zupełnie zapomniałam wpisać, że to ja a już 'się wysłało'. Dziękuję za ciepłe słowa.
-
2013/08/04 23:34:28

Cudne te psiska! Chciałoby się je wszystkie przygarnąć! Spróbuję przekonać panię artystkę, że jeśli powierzy mi na przykład takiego jamnika, to będę się nim naprawdę dobrze opiekować! Pozdrawiam serdecznie.
-
2013/08/12 16:49:53
@Ewo: Zalatwienie takiej wystawy okazuje sie znacznie latwiejsze niz myslalam, wiec mam nadzieje, ze kropkowe zwierzaki wkrotce bedzie moglo podziwac znacznie wiecej osob. Jedynym problem jest to, ze terminy sa zajete dlugo dlugo na przod. Najwczesnieszy wolny to wrzesien 2014 :( W miedzyczasie poszukam moze jakis innych ciekawych projektow, ktore warto byloby tu pokazac.

Co do Twojego pytania: intuicja! :)
-
2013/08/12 16:50:26
@Holly: Jak najbardziej! Kontaktuj sie z nia przez Facebooka. Usciski
-
2014/07/27 12:59:42
Bardzo fajne elementy wyposażenia do pokoju. Ładne, dowcipne, kolorowe. Wystarczy że pokój młodzieżowy meble i dodatki ma dobrane z głową, od razu lepiej się w nim mieszka/uczy itp.
Pomóż Beli, podaruj jej 1% podatku!
KRS: 0000037904, konto: 17277 Isabel ReadyNajlepsze księgarnie w Polsce

Najlepsze księgarnie świata

Archipelag
dobrej literatury

Debiut w Wyborczej
Zjednoczone Królestwo Książek

© copyright

Jeżeli chcesz coś ode mnie z bloga pożyczyć, proszę skontaktuj się ze mną.

Blogowisko.org blogi

Statystyki od 26 grudnia 2010
statystyka
tylko dla maga-mara szablon wykonała kate_mac
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...