Blog > Komentarze do wpisu

Ogłoszenia wrześniowe

  • Najpierwsze: we wtorek (18 16 września) o 10.00 odbędzie się zapowiadana wcześniej podróż w czasie przez 500 lat historii wydawniczej w Oksfordzie. Spotykamy się przy recepcji w Oxford University Press. Jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć, proszę dajcie znać.
  • Gorący njus od Jacka Dehnela: jego najnowsza powieść "Matka Makryna" wychodzi 22 października! Wspomniałam co nie co o niej w relacji ze spotkania z Jackiem w Oksfordzie - poczytać można tutaj.
  • Od początku września w Oxford University Press do obejrzenia jest wystawa sztuki dziecięcej - Polka Doggies w wykonaniu Emmy Davis. Zapraszam!
  • I wreszcie serdecznie gratuluję Ice Matyjaszkiewicz za świetny artykuł o poetyce nieobecności i pamięci w pracy Mirosława Bałki How It Is, którą można było zobaczyć w Tate Modern cztery lata temu. Tekst ukazał się po angielsku w Ikonothece, piśmie wydawanym od ponad 20 lat przez warszawski Instytut Historii Sztuki. To też dobra wiadomość dla mnie, bo w artykule pojawiły się moje zdjęcia "How It Is". Rany, pojawić się obok fot Tate! To wywołało u mnie ekstatyczne drżenie rąk i nagłą chęć pochwycenia kieliszeczka z Prosecco (mój zdecydowany faworyt względem szampana). Dzięki, Ita! Cheers!

How It Is Mirosław Bałka

środa, 10 września 2014, maga-mara

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/09/12 13:08:13
ale 18 września jest w czwartek. Niestety zjawić i tak się nie zjawie ale dla tych co mają szansę przyjechać, to może być istotne ;). pozdrawiam jesiennie :)
-
2014/09/24 12:07:10
Kalendarz życzeniowy haha! Nawet przy bardzo dużych chęciach, nie udało mi się zamanipulować datą i wtorek pozostał (poprawiony teraz) 16 września. Kto miał dorzeć, dotarł, phew! Dziękuję za zwrócenie uwagi. Trzymaj się ciepło!
-
2014/09/25 10:31:39
świetny blog... :) bardzo przyjemnie mi się go czyta :)
Pomóż Beli, podaruj jej 1% podatku!
KRS: 0000037904, konto: 17277 Isabel ReadyNajlepsze księgarnie w Polsce

Najlepsze księgarnie świata

Archipelag
dobrej literatury

Debiut w Wyborczej
Zjednoczone Królestwo Książek

© copyright

Jeżeli chcesz coś ode mnie z bloga pożyczyć, proszę skontaktuj się ze mną.

Blogowisko.org blogi

Statystyki od 26 grudnia 2010
statystyka
tylko dla maga-mara szablon wykonała kate_mac
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...