poniedziałek, 27 maja 2013

Bez Was nas by tu nie było. Od tygodnia Bela próbuje swoich sił na pierwszym w życiu turnusie rehabilitacyjnym w znakomitym ośrodku Zabajka w północno-zachodniej Polsce i radzi sobie naprawdę dobrze. Codziennie ma po 8-10 zajęć, w tym sesje na koniu, którego mam przywilej prowadzić i który już przestał spychać mnie na ścianę :) Jestem pod wielkim wrażeniem ośrodka, a przede wszystkim jego terapeutów - są profesjonalni, pomysłowi i mają tyle ciepła i cierpliwości do dzieci, że chylę przed nimi czoła.

Bela jest tu szczęśliwa, a my razem z nią. Patrząc na nią, jak sobie radzi i jak znajduje sposoby na to, żeby przezwyciężyć słabości swojego ciała, wzruszam się po kilka razy na dzień. Piękne...

Dziękuję serdecznie wszystkim Wam, którzy wspomogli nasz wyjazd do Zabajki. Dziękuję za Wasze darowizny, za 1% Waszego podatku, za to, że umieściliście bannerek Beli na swoim blogu, za ciepłe słowa i za to, że nas motywujecie do dalszego działania. Jesteście nieocenieni!

Chciałabym szczególnie podziękować kilku osobom: Katarzynie Dudzie-Biernat i Robertowi Biernat z Siewierza, Małgorzacie Bączkiewicz z Wrześni, Andrzejowi Wiejakowi z Krakowa oraz Zofii Jurczak-Kopocińskiej, siostrze Bożence i Kamilowi, mamie oraz teściowej, bo Wy wszyscy pomogliście nam niezwykle w tym, żebyśmy bezpiecznie znaleźli się w Zabajce. Jestem Wam za to bardzo, bardzo wdzięczna.

Bela na turnusie rehabilitacyjnym

Bela cierpliwie ćwiczy rękę

Bela stoi

Bela stoi w pająku, a pomaga jej w tym nasza Ania

Tagi: Bela
23:46, maga-mara , własny pokój
Link Komentarze (9) »
Zakładki:
Autorka
80 dni dookoła świata
Art art art
Ciekawe kadry
Kolorowe jarmarki
Literackie
Media
Na muzycznej fali
Organizacje
Pogranicza
Raj utracony
Wyzwania czytelnicze
Zyg-zag
Tagi
Pomóż Beli, podaruj jej 1% podatku!
KRS: 0000037904, konto: 17277 Isabel ReadyNajlepsze księgarnie w Polsce

Najlepsze księgarnie świata

Archipelag
dobrej literatury

Debiut w Wyborczej
Zjednoczone Królestwo Książek

© copyright

Jeżeli chcesz coś ode mnie z bloga pożyczyć, proszę skontaktuj się ze mną.

Blogowisko.org blogi

Statystyki od 26 grudnia 2010
statystyka
tylko dla maga-mara szablon wykonała kate_mac
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...